środa, 18 grudnia 2019 10:07

Migawki z miasta - ktoś rozpoznaje „zgubę”?

 
Migawki z miasta - ktoś rozpoznaje „zgubę”? zdjęcie nadesłane

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z mieszkańców os. Skiereszewo, który zwrócił uwagę na porzucone przy jednej z ulic tej części miast i pyta: kto je rozpoznaje?

Mieszkaniec os. Skiereszewo na początku tygodnia wybrał się na spacer z psem wzdłuż ul. Pobiedziskiej. Jak nam przekazał, już wcześniej zauważył, że odpady zalegają na tym terenie, ale po czasie, kiedy nikt nie zareagował na to, postanowił do nas napisać. 

- Po raz kolejny spotkałem fotele przedstawione na załączonych zdjęciach, tak sobie pomyślałem, że właściciel pewnie podczas przeprowadzki zgubił je i mu smutno. Może ktoś z waszych znajomych albo znajomy znajomych się smuci, pomóżmy mu znaleźć jego zgubę, żeby miał na czym usiąść po wigilijnej wieczerzy - pisze z ironią o dwóch dużych fotelach i innych przedmiotach, które od początku grudnia mają leżeć przy ulicy. 

Trudno powiedzieć, czy właściciel wystawił je w okresie zbiórki odpadów wielkogabarytowych, czy raczej ktoś je po prostu podrzucił. Jak stwierdził mieszkaniec, ww. przedmioty zgodnie z informacją powinno się stawiać przed własną posesją i w dniu odbioru, a te znajdują się na pustej działce. Jak długo jeszcze tam będą i czy znajdzie się ich właściciel?

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Leonard środa, 18 grudnia 2019 23:48 napisane przez Leonard

    A może ktoś je sprzątnął sprzed domu wystawiającego, ale po namyśle zdecydował jednak na odrzucenie tych skarbów?

  • Link do komentarza Boczek środa, 18 grudnia 2019 15:31 napisane przez Boczek

    A straż miejska nie widziała tych foteli bo na Pobiedziskiej się nie pojawia , nie zarabia... w centrum łatwiej powystawiać mandaciki źle parkującym. Zajmowanie się dzikimi wysypiskami jest uciążliwe i niedochodowe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane