niedziela, 22 grudnia 2019 18:09

Utonięcie w Wiekowie

 
Utonięcie w Wiekowie źródło: archiwum OSP Witkowo

W niedzielne, późne popołudnie służby otrzymały informację o osobie, która miała utonąć w Wiekowie. Na miejsce udało się kilka zastępów straży.

Do zdarzenia doszło 22 grudnia po godzinie 16.30. Wówczas wpłynęło zgłoszenie o zauważeniu czegoś unoszącego się na wodzie Jeziora Niedzięgiel w rejonie Wiekowa (gmina Witkowo). Na miejsce udały się zadysponowane OSP Witkowo, JRG Gniezno i JRG Września z łodziami.

Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu strażacy, kilka metrów od brzegu ujawnili ciało mężczyzny unoszące się na wodzie, które następnie zostało wyciągnięte na brzeg. Niestety, stwierdzono jego zgon.

Na miejsce przybyła policja oraz prokurator, którzy będą prowadzić działania w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

1 komentarz

  • Link do komentarza Hubert poniedziałek, 23 grudnia 2019 15:28 napisane przez Hubert

    Bardzo przykra informacja.Wyrazy współczucia dla rodziny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane