niedziela, 26 stycznia 2020 06:26

Słup ognia na os. Arkuszewo

 

W nocy z soboty na niedzielę służby zostały powiadomione o wycieku i zapłonie gazu, do którego doszło przy jednej z posesji na ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 26 stycznia, około godziny 4. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o wycieku gazu przy jednej z nieruchomości na ul. Roosevelta, niedaleko skrzyżowania z ul. Trzemeszeńską.

Na miejsce udały się zadysponowane zastępy JRG Gniezno, które zastały słup ognia o wysokości kilku metrów, a także pogotowie gazowe. Po ustaleniu iż w wyniku tego nikt nie został poszkodowany, rozpoczęto poszukiwanie zaworu, w celu odcięcia dopływu gazu na teren posesji. Ostatecznie gaz odcięto za pomocą zacisku wykonanego na rurociągu - dopiero po wypaleniu uchodzących pozostałości, wyciek został opanowany. Do działań wezwano także pogotowie energetyczne z uwagi na uszkodzenie instalacji elektrycznej. Na miejscu obecna była również policja.

 

 


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane