wtorek, 28 stycznia 2020 18:07

Ciężarówka zablokowała szosę

 
Ciężarówka zablokowała szosę źródło: OSP Kłecko

Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu pomiędzy Gnieznem a Kłeckiem, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 190 doszło do zablokowania drogi przez pojazd ciężarowy.

Do zdarzenia doszło 28 stycznia, około godziny 11. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na DW 190, w wyniku którego miało dojść do całkowitego zablokowania przejazdu przez ciężarówkę, która zatrzymała się w poprzek szosy. 

Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno, OSP Kłecko i OSP Ułanowo, a także policja. Jak się okazało, na odcinku między Działyniem a Brzozogajem, pojazd ciężarowy z naczepą wpadł w poślizg, w wyniku czego sam ciągnik siodłowy uderzył w bariery energochłonne i nieznacznie zsunął się na skarpę. Jednocześnie naczepa zatrzymała się w poprzek jezdni, blokując ją na całej długości.

Kierującemu pojazdem nic się nie stało, ale w wyniku tego ruch na DW 190 został wstrzymany do czasu usunięcia ciężarówki z drogi - to nastąpiło dopiero po około 3 godzinach, kiedy to za pomocą dźwigu sprowadzonego z Trzemeszna, pojazd został postawiony z powrotem na jezdni. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kłecko

1 komentarz

  • Link do komentarza Mee wtorek, 28 stycznia 2020 19:40 napisane przez Mee

    A,zwróć takiemu uwagę, to ci odpowie "Duży ma pierwszeństwo"

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane