piątek, 28 lutego 2020 16:05

Mężczyzna zniknął dwa miesiące temu. Syn zatrzymany

 

Zwłoki ujawnione w piątkowy ranek w jednym z mieszkań na os. Grunwaldzkim to najpewniej ojciec mężczyzny, który został dzisiaj zatrzymany.

Przypomnijmy iż w południe donosiliśmy o makabrycznym odkryciu, którego dokonano w jednym z lokali w parterowym budynku przy ul. 17 Dywizji Piechoty. Jak wynika z naszych ustaleń, zwłoki w stanie znacznego rozkładu zostały ujawnione w piwnicy tego domu. Zanim do tego doszło, policjanci wezwani na miejsce poprosili o pomoc strażaków, którzy dokonali otwarcia włazu w podłodze, umożliwiającego dostanie się do środka pomieszczenia.

Według naszych informacji, zwłoki należą do ojca mężczyzny, który został zatrzymany wkrótce po ujawnieniu sprawy. Z relacji sąsiadów wynika, że syn denata mówił im, że ojciec wyjechał do rodziny - ostatni raz był widziany w okresie świąt Bożego Narodzenia. Od pewnego też czasu jedna z mieszkanek skarżyła się na fetor, jaki odczuwalny był w jej piwnicy w jednym z sąsiadujących lokali. 

Z naszych ustaleń wynika iż zniknięciem mężczyzny zainteresowała się opieka społeczna i to właśnie w trakcie próby kontroli na miejsce wezwano policję. W sprawie póki co nie wypowiadają się oficjalnie organy śledcze z uwagi na dobro postępowania.

Od godzin rannych przy ul. 17 Dywizji Piechoty trwały działania śledczych oraz prokuratora. Na jego polecenie zwłoki zostały zabezpieczone i zostaną poddane badaniu w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. Dopiero to może pozwolić na ustalenie, co było przyczyną śmierci mężczyzny. 

3 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane