piątek, 28 lutego 2020 20:47

Śmiertelne potrącenie na S5

 
Śmiertelne potrącenie na S5 archiwum redakcji

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w piątkowy wieczór na drodze ekspresowej S5. Nitka trasy w kierunku Gniezna i Bydgoszczy została zablokowana.

Do zdarzenia doszło 28 lutego, po godzinie 19 na odcinku S5 między węzłem Iwno a węzłem Czerniejewo, na wysokości wsi Sanniki. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie ruchu w kierunku Bydgoszczy doszło do potrącenia osoby znajdującej się na jezdni.

Na początku, z uwagi na brak dokładnej lokalizacji zdarzenia, zadysponowane zostały także zastępy straży pożarnej z powiatu gnieźnieńskiego - OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Po ustaleniu iż do potrącenia doszło już na terenie powiatu poznańskiego, na miejsce dotarły służby z tamtejszych jednostek. Niestety, poszkodowana osoba zmarła na miejscu.

Okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch na pasie w kierunku Gniezna został zamknięty do północy - wyznaczono objazdy przez Iwno i Kociałkową Górkę do Pobiedzisk. 


źródło zdjęć: OSP Modliszewo

1 komentarz

  • Link do komentarza Papik niedziela, 01 marca 2020 08:29 napisane przez Papik

    Skad osoba na drodze szybkiego ruchu?Pewnie jeszcze zostalo zatrzymane prawo jazdy kierujacego do wyjasnienia sprawy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane