czwartek, 05 marca 2020 13:53

Zamknięcie ul. Grzybowo

 

Zakład Zieleni Miejskiej w Gnieźnie informuje, że w piątek 6 marca przez część dnia będzie zamknięty dla ruchu fragment ul. Grzybowo.

ZZM informuje, że w związku z planową pielęgnacją drzew na tej ulicy, 6 marca w godzinach od 7:00 do 15:30 zamknięta będzie część ulicy Grzybowo na odcinku od Ronda Chrztu Polski do ul. Dąbrówki. 

W podanych wyżej godzinach przejazd nie będzie możliwy na wspomnianym fragmencie ulicy, a zmotoryzowani proszeni są o wybieranie wjazdu do centrum przez ul. 3 Maja. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Ogrodnik czwartek, 05 marca 2020 21:11 napisane przez Ogrodnik

    Pielęgnacja drzew. Mam nadzieję, że to nie oznacza przycięcia korony do samego pnia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane