wtorek, 10 marca 2020 13:05

Zakaz odwiedzin w szpitalu Dziekanka

 
Zakaz odwiedzin w szpitalu Dziekanka archwium redakcji

W związku z aktualnie panującą sytuacją w kraju, Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie wprowadził zakaz odwiedzin.

Decyzję w tej sprawie podjęła we wtorek 10 marca dyrekcja szpitala. Jak zawarto w informacji: "Z uwagi na zwiększone ryzyko występowania infekcji dróg oddechowych, ze względów epidemiologicznych wprowadzony zostaje w szpitalu całkowity zakaz odwiedzin".

Decyzja w powyższej sprawie podyktowana jest aktualną sytuacją zdrowotną na terenie kraju i występowaniem kolejnych przypadków koronawirusa. Jak udało się nam ustalić, zakaz odwiedzin w Dziekance ma obowiązywać do odwołania.

1 komentarz

  • Link do komentarza Adrian wtorek, 10 marca 2020 19:22 napisane przez Adrian

    To pracownicy też nie powinni wchodzić i wychodzić w końcu to są tacy sami ludzie jak odwiedzający

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane