piątek, 20 marca 2020 18:22

Pożar w piwnicy domu

 

W piątkowe, późne popołudnie strażacy z gnieźnieńskiej jednostki zostali zadysponowani do pożaru, który wystąpił w domu przy ul. Kadłubka.

Do zdarzenia doszło 20 marca po godzinie 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do pożaru doszło w piwnicy budynku jednorodzinnym przy ul. Kadłubka.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Gniezno, po dotarciu których zastano gęsty dym wydobywający się z dolnych otworów okiennych budynku - mieszkańcy zdążyli opuścić budynek wcześniej.

Po wejściu strażaków do środka pomieszczeń w aparatach oddechowych, przystąpiono do poszukiwania źródła ognia i wietrzenia pomieszczeń. Po stłumieniu pożaru działania ograniczyły się do dogaszenia płonących przedmiotów i wentylacji budynku. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane