sobota, 21 marca 2020 10:36

Poszukiwany właściciel porzuconego auta

 
Poszukiwany właściciel porzuconego auta źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci poszukują właściciela porzuconego pojazdu marki Citroen, który został ujawniony przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.

Funkcjonariusze Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie usunęli z drogi i zabezpieczyli 8 marca 2020 roku uszkodzony samochód marki Citroen Berlingo. Auto bez tablic rejestracyjnych znajdowało się przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie, a do chwili obecnej nie udało się ustalić jego prawowitego właściciela.

Osoby które mają wiedzę do kogo może należeć auto proszone są o kontakt oficerem dyżurnym gnieźnieńskiej policji pod nr tel.: 61 426 02 11 lub na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy odbiorze pojazdu wymagany jest dokument potwierdzający jego własność.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszkaniec niedziela, 22 marca 2020 11:34 napisane przez Mieszkaniec

  Jeden odholowany wrak wiosny nie czyni bo jakby się przyłożyli do pracy to znaleźli by podobnych okazów znacznie więcej w Gnieźnie.
  Oczywiście porzucanie auta to głupota bo jak ktoś chcę się pozbyć problemu to może oddać je na złom i mieć jeszcze parę zł z tego a tak to będzie parę złotych ale kary.

 • Link do komentarza Kobieta sobota, 21 marca 2020 20:48 napisane przez Kobieta

  A co przepraszam robi wydział komunikacji? Przecież to auto posiada jakiś VIN?

 • Link do komentarza szofer sobota, 21 marca 2020 11:46 napisane przez szofer

  Przecież każdy pojazd oprócz numerów rejestracyjnych ma nr silnika i nr podwozia. Jak więc jest z tymi dowodami rejestracyjnymi samochodów? Jedna wielka lipa?

 • Link do komentarza Obywatel sobota, 21 marca 2020 11:29 napisane przez Obywatel

  Policja i nie potrafi zlokalizować właściciela? A nr vin auto nie posiada?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane