piątek, 27 marca 2020 17:26

Potrącenie na szosie pod Niechanowem

 

Do dramatycznego w skutkach zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na drodze pomiędzy Gnieznem a Witkowem. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło 27 marca, przed godziną 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 260 między Żelazkowem a Niechanowem. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Peugot, 18-letni letni mieszkaniec gminy Niechanowo, jadąc od strony Gniezna w kierunku Witkowa, zderzył się bocznie z Dacią. Ostatni z pojazdów, kierowany przez 49-letniego mieszkańca Witkowa, w tym czasie go wyprzedzał. Po zderzeniu Peugot uderzył w stojącego na poboczu 19-letniego mieszkańca Gniezna, a następnie bokiem uderzył w drzewo. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Kierowca Peugota został zabrany do szpitala w Gnieźnie. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce wypadku. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na DW 260 został zablokowany.


2 komentarzy

 • Link do komentarza Żal pisać niedziela, 29 marca 2020 19:05 napisane przez Żal pisać

  I dlatego w końcu powinni zrobić po obu stronach chodniki właśnie dla pieszych a nie pompowac 110 tysięcy w jakies rowy melioracyjne. Na konikowie w Gnieźnie. Mało juz było takich wypadków na tych drogach. Porażka straszna.

  Odnosząc się do komentarza u góry.

  Dla Ciebie Mandat jest ważniejszy ? Niż życie człowieka ?? Naprawdę jesteś żałosna osoba. Ciekawe jak by To był twój syn czy też byś tak pisała.

  Pozdrawiam

 • Link do komentarza Nie sobota, 28 marca 2020 08:13 napisane przez Nie

  Mam nadzieję, że dostaną mandat za nielegalne zgromadzenir, no było ich więcej niż dwóch.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane