sobota, 28 marca 2020 11:06

Uszkodzono mu auto - sam szuka sprawcy

 
Uszkodzono mu auto - sam szuka sprawcy zdjęcie nadesłane

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z mieszkańców Winiar, szukając pomocy - tydzień temu, nieznany obecnie kierowca, uszkodził jego zaparkowany samochód. 

Zdarzenie miało miejsce w poprzedni weekend na os. Jagiellońskim. Jak relacjonuje gnieźnianin, do zdarzenia musiało dojść w nocy z soboty na niedzielę (21 na 22 marca) tuż przed północą. Kamera zamontowana w pojeździe zarejestrowała zdarzenie, ale z uwagi na panujące ciemności nie da się dostrzec kierowcy, marki i rejestracji pojazdu.

Pojazd stał zaparkowany koło przychodni na os. Jagiellońskim. Sprawca po uszkodzeniu auta odjechał w kierunku pawilonów sklepowych: - Spółdzielnia nie współpracuje z udzielaniem monitoringu, policja ma związane ręce bo mają okrojony skład plus zakaz kontaktu bezpośredniego, więc listownie proszą o zabezpieczanie monitoringu. Minął prawie tydzień i żadne nagranie nie jest jeszcze nawet zabezpieczone - przyznaje z żalem gnieźnianin. 

Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawcy, były świadkami zdarzenia lub dysponują monitoringiem w rejonie tego osiedla, proszone są o pomoc 663-222-424. Właściciel auta oferuje nagrodę.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Właściciel piątek, 17 kwietnia 2020 13:37 napisane przez Właściciel

  someone
  Kamera w aptece niestety - jak twierdza panie z apteki - nie nagrywa, jest tylko do podgladu podczas dostaw. Zabezpieczone sa nagrania z kamer, poki co nie mam info z policji jaka decyzja bo na kazdego policjanta z dzialu wykroczen przypada w tej chwili po kilkanascie, kilkadziesiat spraw.
  Niestety czekam :(

 • Link do komentarza Maciej niedziela, 29 marca 2020 11:18 napisane przez Maciej

  Przykro to mowic ale pewnie go nie znajdziesz. Mi juz kilkakrotnie uszkodzono samochody. Dwie najwieksze szkody to ok. 2000 zl i ponad 3000zl Szkoda ze na osiedlach SM nie montuje monitoringu.

 • Link do komentarza Marco sobota, 28 marca 2020 22:14 napisane przez Marco

  Miałem podobna sytuację i Policja nic nie zrobiła a nagrań nie dostałem sam bo RODO się zaslaniali

 • Link do komentarza mazurek sobota, 28 marca 2020 14:31 napisane przez mazurek

  Takie lipne kamery powinny już dawno iść do lamusa. Technika jest obecnie tak wysoka, że albo instalować coś porządnego, albo wcale. Tak uważam

 • Link do komentarza someone sobota, 28 marca 2020 13:25 napisane przez someone

  do wlasciciela:
  poproś pracownika apteki koło przychodni o udostępnienie nagrania. Może będzie coś widać? ? Może jakaś kamera koło marketu ? musiał wyjechać albo koło marketu albo koło VC.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane