niedziela, 29 marca 2020 10:59

Opuszczony samochód leżący na drodze

 
Opuszczony samochód leżący na drodze źródło: OSP Czerniejewo

W niedzielny, wczesny ranek służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze między Żydowem a Jelitowem.

Wiadomość o zdarzeniu drogowym na szosie łączącej Żydowo z Jelitowem dotarła do służb 29 marca około godziny 5 rano. Jak wynikało z informacji, na drodze miało dojść do dachowania samochodu osobowego - nie było informacji o poszkodowanych.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Czerniejewo, JRG Gniezno oraz OSP Żydowo. Po dotarciu pierwszego zastępu straży, okazało się iż na drodze leży pojazd marki Opel Astra, w którym nikogo nie ma. Wkrótce też ustalono iż w pobliżu pojazdu również nie ma innych osób, które mogłyby podróżować tym autem.

Przybyła na miejsce policja prowadziła czynności w celu ustalenia właściciela i okoliczności zdarzenia. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia oraz postawienia pojazdu na koła. 

źródło: OSP Czerniejewo

1 komentarz

  • Link do komentarza Endriu niedziela, 29 marca 2020 12:43 napisane przez Endriu

    Alkohol używki i kierowca zaginął w akcji siedzi potulnie w domu i czeka na wizytę Policji

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane