niedziela, 05 kwietnia 2020 18:03

Peugeotem uderzyła w trzy zaparkowane pojazdy

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne, późne popołudnie na os. Piastowskim, gdzie samochód osobowy uderzył w inne zaparkowane przy drodze pojazdy.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia, przed godziną 18 na ul. Orcholskiej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Peugeot, jadący od strony ul. Lednickiej w kierunku ul. Winiary, z nieustalonych na tę chwilę powodów otarł się o zaparkowanego po lewej stronie jezdni Seata, a następnie czołowo uderzył w Volkswagena. Ten ostatni pojazd, popchnięty uderzył w kolejnego Volkswagena, stojącego za nim.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno. Kierująca Peugeot wyszła z pojazdu o własnych siłach, a następnie zajął się nią wezwany zespół ratownictwa medycznego - po opatrzeniu została przewieziona do szpitala na dalsze badania.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonych pojazdów. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane