sobota, 11 kwietnia 2020 12:03

Zderzenie na ul. Roosevelta

 

W sobotnie południe na skrzyżowaniu ul. Roosevelta z ul. Mogileńską doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia, około godziny 11:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i Mogileńskiej miało miejsce zderzenie samochodu osobowego marki Ford z pojazdem marki Volkswagen. 

Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone auta, a także rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Do jednego z uczestników zdarzenia konieczne było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego w celu przebadania.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas zabezpieczenia miejsca zdarzenia przejazd ul. Roosevelta był zablokowany.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane