wtorek, 14 kwietnia 2020 13:04

Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

 
Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego źródło: KPP Gniezno

Osoby, które widziały zdarzenie do którego doszło na początku kwietnia w centrum Gniezna, proszeni są o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło 6 kwietnia 2020 roku o godzinie 15:30 w Gnieźnie na skrzyżowaniu ulicy Mieszka I z ulicą Moniuszki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący białą Skodą, jadąc ulicą Moniuszki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 48-letniemu gnieźnianinowi kierującemu motocyklem Yamaha, nadjeżdżającemu od strony ulicy Kościuszki w kierunku ulicy Dąbrówki. W wyniku tego motocyklista wywrócił się, a kierowca skody odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z mł. asp. Arturem Wieczorkowskim, policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Kontakt telefoniczny w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 61 426 02 77. Dzwonić można również całą dobę pod numer 61 426 02 11.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane