środa, 29 kwietnia 2020 19:31

Pożar sklepu na ul. Budowlanych. Zatrzymano jedną osobę

 

W środowy, wczesny wieczór przy ul. Budowlanych doszło do pożaru sklepu spożywczego. W sprawie zatrzymano młodego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło 29 kwietnia, kilkanaście minut przed godziną 19. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, służby zostały powiadomione o pożarze sklepu, który zlokalizowany jest na os. Tysiąclecia przy ul. Budowlanych. Na miejsce przyjechały dwa zastępy JRG Gniezno, a po kilku chwilach także drabina mechaniczna.

Po dotarciu pierwszych strażaków zastano rozwijający się pożar zaplecza sklepu spożywczego, który przedostawał się do kolejnego pomieszczenia. Przedtem wszystkie osoby przebywające w środku zdołały go opuścić. Natychmiast przystąpiono go akcji gaśniczej, prowadząc działania od zewnątrz, a po dostaniu się do środka także tłumiąc płomienie wewnątrz obiektu. W celu ugaszenia pożaru konieczne było wykonanie dostępu od strony dachu.

Na miejsce zdarzenia przybyła także policja. Wkrótce po tym patrol prewencji udał się do jednego z bloków, zlokalizowanych sto metrów od sklepu, w którym dokonano zatrzymania młodego mężczyzny. Według naszych nieoficjalnych informacji, jest to osoba, która mogła mieć związek z zaistniałym pożarem. 

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Radek czwartek, 30 kwietnia 2020 08:42 napisane przez Radek

    Patrole z budowlanych.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane