środa, 29 kwietnia 2020 21:27

Pożar samochodu na ul. Jana Pawła II

 

Gnieźnieńscy strażacy po raz kolejny zostali zadysponowani do pożaru w środowy wieczór - tym razem w ogniu stanął pojazd na ul. Jana Pawła II.

Do zdarzenia doszło po godzinie 21. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w samochodzie wjeżdżającym na podwórko jednej z kamienic nagle zapaliła się komora silnika. Na miejsce przybył zadysponowany zastęp straży pożarnej, który przystąpił do gaszenia pojazdu - do tego czasu ogień zaczął już obejmować kolejne części auta.

Po częściowym ugaszeniu pożaru, podano na pojazd pianę, dzięki której płomienie zostały stłumione. Na czas prowadzonych działań przejazd ulicą był zablokowany. Na miejscu była obecna również policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza senior czwartek, 30 kwietnia 2020 00:15 napisane przez senior

    Pełne poświęcenia działania strażaków. Wyrazy uznania, za profesjonalność i odwagę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane