sobota, 02 maja 2020 09:48

Mężczyzna nadział się na ogrodzenie

 

Do dramatycznych scen doszło w piątkowy, późny wieczór w Czerniejewie, gdzie jeden z młodych mieszkańców nadział się na ogrodzenie podczas próby jego przejścia.

Do zdarzenia doszło 1 maja w godzinach wieczornych. Jak wynika z uzyskanych informacji, młody mężczyzna podczas próby przejścia przez zamkniętą bramę jednej z posesji, nadział się na zaostrzone elementy znajdujące się na jej krawędzi. 

Jako pierwsi na pomoc przybyli druhowie z OSP Czerniejewo, którzy udzielili pomocy poszkodowanemu - w wyniku uszkodzenia ciała mocno krwawił. Po dotarciu na miejsce wezwanego zespołu ratownictwa medycznego, mężczyzna w osłabionym stanie (na skutek upływu krwi), został zabrany do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Rychu niedziela, 03 maja 2020 12:32 napisane przez Rychu

    Trzeźwy by tak do domu raczej nie wchodził!

  • Link do komentarza qwertz sobota, 02 maja 2020 20:21 napisane przez qwertz

    Głupota. Syn aktorki Romy Schneider zginął w ten sposób, gdy zaostrzony element przebił tętnicę udową.

  • Link do komentarza Wołodyjowski sobota, 02 maja 2020 16:51 napisane przez Wołodyjowski

    A to ci "AZJA - DUCHAJBEJA".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane