środa, 13 maja 2020 14:39

Zdjęcia nagiej osoby rozwieszone na osiedlu

 
Zdjęcia nagiej osoby rozwieszone na osiedlu zdjęcie nadesłane

Nieznany sprawca porozwieszał zdjęcia nagiej kobiety na przystankach, słupach i latarniach. Osoba publiczna, którą to spotkało, zgłosiła już sprawę na policję.

O sytuacji powiadomili nas mieszkańcy, którzy od środowego przedpołudnia informują, że na przystankach autobusowych MPK m..in. w rejonie Winiar rozwieszone zostały zdjęcia nagiej kobiety. Przy nich pojawiły się adnotacje o pełnionej przez nią funkcji w jednej z instytucji publicznych na terenie Gniezna oraz podano jej przynależność partyjną. 

Plakaty pojawiły się nie tylko na przystankach autobusowych, ale również na słupach i latarniach na Winiarach przynajmniej w kilku miejscach - wszystkie zostały przyklejone charakterystyczną pomarańczową taśmą. Do środowego południa zostały one pozrywane.

Asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie potwierdziła nam, że przyjęto już zgłoszenie w tej sprawie, ale na tę chwilę nie udziela się więcej informacji z uwagi na dobro prowadzonego postępowania. 

42 komentarzy

 • Link do komentarza Renata środa, 09 września 2020 11:17 napisane przez Renata

  A nie przyszło nikomu na myśl, że ktoś mógł zrobić tej kobiecie zdjęcie w sytuacji prywatnej bez jej zgody. A nawet gdyby miał taką zgodę, to rozpowszechniając te zdjęcia ta osoba popełniła przestępstwo i to on może się wyłącznie wstydzić i wszystkie te osoby, które teraz pomawiają tą kobietę, bo nie mają własnego życia.

 • Link do komentarza tomek środa, 03 czerwca 2020 12:26 napisane przez tomek

  z jakiego L4? chyba już nie pracuje?

 • Link do komentarza miss wtorek, 26 maja 2020 15:24 napisane przez miss

  I jak tam, już powróciła z L4?

 • Link do komentarza powiatowa zmiana wtorek, 19 maja 2020 22:34 napisane przez powiatowa zmiana

  I co już cisza zapadła? Jakiś konkursik na stanowisko, coś?

 • Link do komentarza gena poniedziałek, 18 maja 2020 09:35 napisane przez gena

  "Berenika ...….Piękne ciało jest się czym pochwalić. ………." to czemu pozdejmowali fotki z przystanków ? tym bardziej że się pochwaliła skoro dopuściła do wyjścia zdjęcia poza jej przestrzeń prywatną , no bo chyba samo to zdjęcie nie wyszło , zazwyczaj zdjęcia nie mają nóżek i same nie chodzą

 • Link do komentarza czytelnik niedziela, 17 maja 2020 23:47 napisane przez czytelnik

  Ciekawe, kto na tej aferze najbardziej skorzysta? To tylko kwestia czasu!

 • Link do komentarza heheheheheheheheheh niedziela, 17 maja 2020 22:39 napisane przez heheheheheheheheheh

  ale afera rozporkowa, normalnie jak z Clintonem

 • Link do komentarza belfer niedziela, 17 maja 2020 14:56 napisane przez belfer

  Berenika i Diabeł - no to rzucamy te kamienie, bo my takich win jednak nie mamy i jako urzędnicy zachowujemy się tak, jak na urzędników przystaje. Fakt, że każdy może sobie robić akty ile chce i jak chce, ale z udostępnianiem ich gdy się piastuje funkcje urzędnika za państwowe pieniądze, to jednak jest już mały problem psychologiczny.

 • Link do komentarza Tomasz niedziela, 17 maja 2020 14:03 napisane przez Tomasz

  "WIEM JAK"
  "WIEM JAK"
  Wiem jak z tuka zrobić dyrektora...

 • Link do komentarza Berenika sobota, 16 maja 2020 20:52 napisane przez Berenika

  Bardzo współczuję tej kobiecie. Piękne ciało jest się czym pochwalić. To tylko zdjęcie nie róbcie afery ludzie gorsze rzeczy robią. Ktoś napisał kto jest bez winy niech rzuci kamieniem pierwszy. Tylko spokój może nas uratować

 • Link do komentarza gonzo sobota, 16 maja 2020 19:47 napisane przez gonzo

  Stefan Burczymucha, jak taka ładna i zadbana, to zgłoś ją do konkursu na miss świata, a niech nie męczy się na państwowym stołku w podrzędnym urzędzie prowincjonalnej mieściny!

 • Link do komentarza urzędas sobota, 16 maja 2020 14:35 napisane przez urzędas

  Sprawy obyczajowe zawsze są domeną czegoś głębszego. Może chodzic o utrącenie kogoś na stanowisko, może być to walka polityczna, należy tylko dobrze obserwować tę scenę w najbliższych tygodniach. Fama niesie juz o pewnych przetasowaniach. Tylko, czy trzeba uciekać się do tak perfidnych metod?

 • Link do komentarza Diabeł piątek, 15 maja 2020 22:44 napisane przez Diabeł

  Jak bym dorwal tego kretyna to juz bym wiedzial co z nim zrobic ten człowiek musi byc chory na umysle a wy ludziska nie badzci tacy swieci .niech rzuci ten co bez winy

 • Link do komentarza Zdzisław piątek, 15 maja 2020 21:32 napisane przez Zdzisław

  Na Libelta 52 jest pełno takich Pan na socjalnych Lokalach

 • Link do komentarza Radek piątek, 15 maja 2020 21:25 napisane przez Radek

  Z jakiego urzedu jest owa Pani?

 • Link do komentarza M.S. piątek, 15 maja 2020 17:24 napisane przez M.S.

  Jeżeli ktoś serio myśli, że "sama sobie winna" to niech walnie się patelnią w łeb i pomyśli jeszcze raz. A co do odpowiedzialnego za to - człowiek bez jaj, jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego, świnia jakich mało.

 • Link do komentarza Stefan Burczymucha piątek, 15 maja 2020 13:05 napisane przez Stefan Burczymucha

  Chcę tylko dodać - Bardzo ładna ,zgrabna kobieta ! I prośba do " zaniedbanych" ,zakompleksionych ,zazdrosnych " pań - weźcie się za siebie np: sport ,spa ,kosmetyki , makijaż itp.

 • Link do komentarza koli piątek, 15 maja 2020 10:30 napisane przez koli

  kto to jest? z jakiego wydziału starostwa?

 • Link do komentarza c piątek, 15 maja 2020 10:15 napisane przez c

  Matej , niby racja z tym wykończeniem sprawcy w sądzie. Ale jak się okaże że sprawa ma drugie dno, bo i tak bywa

 • Link do komentarza Gabriel piątek, 15 maja 2020 09:40 napisane przez Gabriel

  Obowiązki pracownika samorządowego zgodnie z art.24.2 ustawy o pracownikach samorządowych to m.in. "zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nim" oraz "zachowanie uprzejmości i życzliwości w kontaktach z obywatelami, zwierzchnikami, podwładnymi oraz współpracownikami". Była kobieta po prostu życzliwa !!!
  A może w Starostwie Pan Vega będzie kręcić nowy film ;) :)

  A na serio jeżeli nie robisz swoim zachowaniem krzywdy innym, to w czasie wolnym oddaj się swojej pasji, np. fotograficznej.
  Jeżeli jesteś urzędnikiem, to szanuj siebie i otoczenie, za to bierzesz
  kasę, więc ...

startpoprz.123nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane