czwartek, 21 maja 2020 12:19

Zderzenie samochodu i motocykla na ul. Wolności

 

W czwartkowe południe na ul. Wolności miało miejsce zderzenie samochodu osobowego i motocykla. Ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło 21 maja około godziny 12 na prostym odcinku ul. Wolności. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości parkingu jednego ze sklepów zderzył się samochód osobowy marki Peugeot z motocyklem marki Honda. W wyniku tego poruszający się jednośladem spadli z pojazdu.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku i udzieliły pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Po dotarciu karetki, przebadano poruszających się motocyklem.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Wolności odbywał się wahadłowo.

 


2 komentarzy

  • Link do komentarza sergiusz piątek, 22 maja 2020 12:18 napisane przez sergiusz

    na Wolności ruch jest już taki, że brak jakichkolwiek spowalniaczy ruchu tylko sprzyja kolejnym kolizjom

  • Link do komentarza komentujacy piątek, 22 maja 2020 10:35 napisane przez komentujacy

    A to dopiero zaskoczenie, że po uderzeniu, kierujący motocyklem z niego spadli. To chyba pierwszy taki przypadek w kraju....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane