piątek, 22 maja 2020 15:53

Pożar na ogródkach w Działyniu

 
Pożar na ogródkach w Działyniu źródło: OSP Kłecko

W piątkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o pożarze na terenie jednego z ogródków działkowych w Działyniu w gminie Kłecko.

Do zdarzenia doszło 22 maja, przed godziną 11.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, pożar został zauważony w rejonie ogródków położonych na skraju wsi - w ogniu miała stać altana. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Kłecko, JRG Gniezno oraz OSP Dębnica. Po dotarciu na miejsce zastano płonącą konstrukcję drewnianej altany, od której płomienie zajęły także stojące przy niej inne elementy wyposażenia działki oraz rosnące drzewo. Po kilki chwilach prowadzonej akcji, spalone pozostałości zostały dogaszone. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

źródło: OSP Kłecko

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane