piątek, 22 maja 2020 20:32

Nowy dyrektor Zakładu Karnego w Gębarzewie

 
Nowy dyrektor Zakładu Karnego w Gębarzewie ppłk Mirosław Szymańsk (po prawej)

Położone tuż pod Gnieznem więzienie ma nowego dyrektora. Rozkazem personalnym, powołanym na to stanowisko, został ppłk Mirosław Szymański. 

Dotychczasowy dyrektor ZK Gębarzewo płk Krzysztof Bogdański, który swoją funkcję pełnił od 2018 roku, a wcześniej od 2011 roku był zastępcą, odszedł na emeryturę. Kilkanaście dni temu miało miejsce uroczyste pożegnanie, podczas którego płk Robert Jóźwiak, zastępca Dyrektora Okręgowego SW w Poznaniu, dziękował za wzorowe i profesjonalne pełnienie obowiązków, a także duży wkład w funkcjonowanie jednostki. Służbie Więziennej płk Krzysztof Bogdański poświęcił 29 lat swojego życia.

Dzisiaj, tj. 22 maja miało miejsce powitanie nowego dyrektora gębarzewskiego Zakładu Karnego. Rozkazem personalnym z 21 maja 2020 roku, dyrektor Generalny Służby Więziennej powołał na tę funkcję ppłk. Mirosława SzymańskiegoUkończył on studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Prawo, a swoją służbę rozpoczął w 1992 roku w dziale ochrony Aresztu Śledczego w Poznaniu. Od 2007 roku objął stanowisko zastępcy dyrektora Aresztu Śledczego w Poznaniu, a rok później został powołany na stanowisko dyrektora Aresztu Śledczego w Szamotułach. Od grudnia 2018 roku był zastępcą dyrektora Zakładu Karnego we Wronkach.

1 komentarz

  • Link do komentarza s poniedziałek, 25 maja 2020 10:24 napisane przez s

    Dość szybko z tych Wronek do Gniezna. Mam nadzieję że to nie na "przeczekanie"".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane