poniedziałek, 25 maja 2020 10:19

Kolejny przypadek zakażenia

 
Kolejny przypadek zakażenia archiwum redakcji

W poniedziałkowy ranek Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której wykryto koronawirusa.

Jak poinformował WUW w poniedziałkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne  18 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 1 jest z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 173. 

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w poniedziałek 25 maja, jest kobieta w wieku 68 lat, która nie jest hospitalizowana i przebywa w izolacji domowej. 

Do poniedziałkowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 2039 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 145 osób zmarło, a 970 wyzdrowiało.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane