czwartek, 28 maja 2020 18:55

1 nowe zakażenie

 

W czwartkowe późne popołudnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której wykryto koronawirusa.

Jak poinformował WUW w czwartkowe popołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne  12 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 1 jest z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 174. 

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 18:00 w czwartek 28 maja, jest dziecko (chłopiec), które nie jest hospitalizowane i przebywa w izolacji domowej. Nie podano jego dokładnego wieku.

Do czwartkowego popołudnia w Wielkopolsce odnotowano 2133 przypadki zakażenia koronawirusem, z czego 149 osób zmarło, a 1122 wyzdrowiało. W powiecie gnieźnieńskim wyzdrowiało już 148 osób.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane