piątek, 29 maja 2020 12:38

Interwencja straży pożarnej przy ul. Budowlanych

 

W piątkowe południe służby otrzymały powiadomienie o pożarze, który miał wystąpić w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego na os. Tysiąclecia.

Do zdarzenia doszło 29 maja, po godzinie 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w lokalu znajdującym się na piętrze miało dojść do pożaru kuchenki. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że pożar nie przybrał dużych rozmiarów i ograniczył się do instalacji elektrycznej przy kuchence. W wyniku zdarzenia nikomu z domowników się nic nie stało, a po ugaszeniu źródła ognia przeprowadzono wentylację pomieszczeń. Działania strażaków zostały zakończone po kilkunastu minutach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane