niedziela, 31 maja 2020 14:32

Zderzenie na ul. Dąbrówki

 

W niedzielne południe na skrzyżowaniu ul. Dąbrówki i Mieszka I w Gnieźnie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło 31 maja, po godzinie 12:30 na skrzyżowaniu ul. Dąbrówki i Mieszka I. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, miało tam miejsce czołowo-boczne zderzenie samochodu osobowego marki Volkswagen z autem marki Renault.

Na miejsce przybył zastęp JRG Gniezno, który zabezpieczył rejon zdarzenia. Wezwany zespół ratownictwa medycznego przebadał dwie osoby uczestniczące w kolizji, z których jedna została przywieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane