poniedziałek, 01 czerwca 2020 09:11

Sprawca wypadku na ul. Cymsa był kompletnie pijany

 

Kierowca samochodu, który w niedzielne popołudnie dachował na ul. Cymsa, wsiadł za kierownicę mając w organizmie 2,45 promila alkoholu.

Przypomnijmy iż do zdarzenia doszło 31 maja, około godziny 16.15. Wówczas to kierujący samochodem marki Opel, jadąc ul. Grunwaldzką od strony ul. Wolności, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w inne zaparkowane auto, po czym odbił i przeleciał na drugą stronę drogi, dachując na chodniku już na ul. Cymsa.

Kierowcę pojazdu trzeba było wydobyć ze środka, gdyż nie był w stanie go samodzielnie opuścić. Jak się wkrótce okazało, powodem całego zdarzenia był stan, w jakim się znajdował - przebadanie 38-letniego mieszkańca Gniezna wykazało iż miał on w organizmie 2,45 promila. Mężczyzna odpowie teraz za spowodowanie zdarzenia drogowego i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. 

8 komentarzy

 • Link do komentarza wilk wtorek, 02 czerwca 2020 14:26 napisane przez wilk

  Stefan-- papuga powie,że miał pomroczność jasną albo był roztargniony itp. Wg mnie każdy pijany za kółkiem,powinien być od razu karany jak za użycie groźnej broni i bezwarunkowo do pierdla na 15 lat,kasacja auta i dożywotnio odebrane prawko !!!!

 • Link do komentarza Stefan poniedziałek, 01 czerwca 2020 23:28 napisane przez Stefan

  Dla "nierozważnego" kierowy obligo:
  1. 2 lata pozbawienia wolności bez prawa do warunkowego zwolnienia,
  2. Prawo jazdy zabrane dożywotnio
  3. wysoka grzywna na rzecz stowarzyszenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
  Facet ma 38 lat więc trudno go uważać za niedoświadczonego życiowo. Teraz pytanie kogo zna... W Gnieźnie jazda po alkoholu i np. zderzenie z radiowozem niekoniecznie skutkuje poważnymi konsekwencjami. Swoją drogą ciekaw jestem jak wygląda mowa adwokata takiego gagatka? Jakie znajduje okoliczności łagodzące?

 • Link do komentarza abstytnent poniedziałek, 01 czerwca 2020 14:51 napisane przez abstytnent

  O takiej godzinie mieć 2,5 promila to trzeba mieć ewidentnie problem alkoholowy

 • Link do komentarza Sonia poniedziałek, 01 czerwca 2020 14:31 napisane przez Sonia

  Powinno się to traktować jako próba zabójstwa!!!!!!!!!!!!

 • Link do komentarza wiruswkoronie poniedziałek, 01 czerwca 2020 11:27 napisane przez wiruswkoronie

  Od zakrętu do miejsca "lądowania" jest jakieś 50-60 metrów. Nieźle zapieprzał, jego szczęście że nikt nie szedł. Szkoda, że się sam nie zabił. Takie indywidua powinny się same eliminować, ale niestety często ciągną za sobą inne ofiary ://////

 • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 01 czerwca 2020 10:42 napisane przez Kierowca

  Co się dzieje z tymi ludźmi ? Rozum im Bozia odbiera. Całe szczęście, że nikt nie szedł chodnikiem.

 • Link do komentarza rezigiusz poniedziałek, 01 czerwca 2020 10:05 napisane przez rezigiusz

  Ten "idiota" bo inaczej nazwać takiego kierowcę nie można miał szczęście że nikt nie przemieszczał się pieszo z rodziną. Samo wyrwane koło z wachaczem wskazuje na "sklejkę" niemieckiego cuda techniki

 • Link do komentarza Zenka poniedziałek, 01 czerwca 2020 09:30 napisane przez Zenka

  Kompletny kretyn

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane