wtorek, 02 czerwca 2020 07:50

Mobilny punkt poboru próbek tylko do środy

 
Mobilny punkt poboru próbek tylko do środy archiwum redakcji

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie poinformował, że mobilny punkt pobierania próbek na koronawirusa czynny będzie tylko do środy.

Jak przekazał gnieźnieński Sanepid, zlokalizowany na parkingu ul. Strumykowej i otwarty w miniony poniedziałek punkt "drive thru", w którym można poddawać się badaniu pod kątem koronawirusa, będzie funkcjonował tylko trzy dni. Początkowo miał on działać do piątku. 

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje, że mobilne centrum pobrań prób COVID-19 test and go, mieszczące się na parkingu przed stadionem Mieszko w Gnieźnie (ul. Strumykowa), gdzie pobierane są wymazy na obecność koronawirusa, czynne będzie do środy 3 czerwca 2020 r. do godziny 12.00 z uwagi na małe zainteresowanie badaniami mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego - przekazał gnieźnieński Sanepid.

Przypomnijmy iż z punktu pobrań można skorzystać po wcześniejszej telefonicznej rejestracji przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu pod numerem telefonu 61 656 80 75.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane