sobota, 13 czerwca 2020 20:30

Utonięcie w Skorzęcinie

 

W sobotni wieczór służby zostały powiadomione o osobie, która miała się topić w jeziorze w rejonie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie. Mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło 13 czerwca po godzinie 19 w rejonie dużej plaży nad Jeziorem Niedzięgiel. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, służby zostały powiadomione o osobie, która miała zniknąć pod wodą. Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Skorzęcin, OSP Witkowo oraz JRG Gniezno wraz z łodziami.

Jeszcze w trakcie dojazdu części służb na miejsce, poszkodowany mężczyzna został wyciągnięty na brzeg jeziora - zajął się nim zespół ratownictwa medycznego. Do zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który po dotarciu wylądował na plaży.

Od momentu wydobycia około 40-letniego mężczyzny była prowadzona jego reanimacja, która trwała niemal godzinę. Jak informuje Radio Września, niestety nie udało się go uratować i stwierdzono zgon. Okoliczności tragicznego zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora.

3 komentarzy

  • Link do komentarza zpowidza poniedziałek, 15 czerwca 2020 09:00 napisane przez zpowidza

    Sezon się jeszcze nie zaczął i już Skorzęcin..................

  • Link do komentarza ukasz niedziela, 14 czerwca 2020 10:50 napisane przez ukasz

    To się zaczęło..... :(((((((((((

  • Link do komentarza Daroo niedziela, 14 czerwca 2020 10:30 napisane przez Daroo

    Jakim cudem ktoś się znalazł w wodzie skoro jeszcze w piątek w radio Wrzesnia w-CE burmistrz Witkowa Pan Marek Wiatrowski wypowiadał się ze kąpieliska są zamknięte instrsezone przez ratowników by nikt nie wchodził do wody? Kto teraz za to odpowie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane