wtorek, 16 czerwca 2020 12:03

Zamknięcie wody na ul. Orzeszkowej

 
Zamknięcie wody na ul. Orzeszkowej archiwum redakcji

PWiK informuje, że w związku z prowadzonymi pracami w ciągu ul. Orzeszkowej, nastąpi czasowe zamknięcie dopływu wody do kilku budynków wielorodzinnych.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o ograniczeniach w dostawach wody w związku z przebudową sieci wodociągowej w ulicy Orzeszkowej.

Czasowe zamknięcie dopływu wody nastąpi w czwartek 18 czerwca br. w godzinach od 8:00 do 11:00. Dostawa zostanie wstrzymana na odcinku ul. Orzeszkowej od numerów 20 do 29E.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane