czwartek, 25 czerwca 2020 17:49

Pożar na polu namiotowym w Skorzęcinie

 

W czwartkowe popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze, do jakiego miało dojść w rejonie pola namiotowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 25 czerwca przed godziną 16.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w ogniu stanęła jedna z przyczep kempingowych, znajdujących się w ośrodku wypoczynkowym w Skorzęcinie. Świadkowie poinformowali nas także o wybuchu butli gazowej, która miała się w środku znajdować.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo, OSP Skorzęcin i JRG Gniezno. Po przybyciu pierwszych zastępów zastano palące się resztki przyczepy, która uległa zupełnemu zniszczeniu. W wyniku zdarzenia nikomu na szczęście nic się nie stało. Na miejscu obecna była również policja.

Poniżej film nadesłany od Czytelnika:

 

1 komentarz

  • Link do komentarza adam piątek, 26 czerwca 2020 13:52 napisane przez adam

    Wybuch butli gazowej nie był przyczyna pożaru - wybuchła w wyniku pożaru. Świadkowie powinni więc wstrzymać się od wydawania opinii o rzekomych przyczynach pożaru..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane