poniedziałek, 29 czerwca 2020 20:42

Dwa zdarzenia na drogach w poniedziałkowe popołudnie

 
Dwa zdarzenia na drogach w poniedziałkowe popołudnie źródło: OSP Łubowo

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń z udziałem samochodów osobowych doszło na zjeździe z drogi ekspresowej S5 oraz szosie prowadzącej z Kłecka do Gniezna.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godziną 17 na węźle Gniezno Południe na zjeździe w kierunku miasta. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Skoda uderzył w bariery energochłonne, po czym przemieścił się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno i OSP Łubowo, które zabezpieczyły rejon kolizji i uszkodzony pojazd. Kierujący samochodem z obrażeniami ciała w postaci m.in. urazu głowy decyzja zespołu ratownictwa medycznego został przetransportowany do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch na zjeździe z S5 był chwilowo zablokowany.

Drugie zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 190 na wysokości miejscowości Działyń około 18:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do dachowania samochodu marki Volkswagen, który zatrzymał się na polu kukurydzy. Na miejsce przybyło JRG Gniezno oraz OSP Kłecko, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, w wyniku którego na szczęście nikomu się nic nie stało. 

W obu przypadkach policja ustali dokładne okoliczności zdarzenia.

źródło: OSP Łubowo i OSP Kłecko


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane