wtorek, 30 czerwca 2020 20:13

Samochód uderzył w drzewo i wpadł na chodnik na ul. Roosevelta

 

We wtorkowy wieczór na ul. Roosevelta doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Kierujący został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło 30 czerwca, chwilę po godzinie 19:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, jadący od strony centrum w kierunku ul. Paczkowskiego samochód osobowy marki Volkswagen, nagle zjechał na przeciwną stronę jezdni, po czym wpadł na chodnik, uderzył w drzewo i zatrzymał się na chodniku.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, po przybyciu na miejsce służb okazało się, że z kierującym nie ma kontaktu - prawdopodobnie zasłabnięcie było przyczyną całego zdarzenia. Po trwającej kilka chwil akcji ratunkowej, udało się przywrócić mu funkcje życiowe, a następnie poszkodowanego przeniesiono do karetki, po czym został on przetransportowany do szpitala. 

Działania strażaków na miejscu ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i wycięcia uszkodzonego drzewa. Dokładne okoliczności ustali policja.


5 komentarzy

 • Link do komentarza Ewa Czaja czwartek, 02 lipca 2020 09:25 napisane przez Ewa Czaja

  BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU, KTÓRY WYKAZAŁ SIĘ ODWAGĄ I WIEDZĄ RATUJĄC ŻYCIE MOJEMU MĘŻOWI. WSZYSCY WIEMY, ŻE CZAS W TYM WZGLĘDZIE JEST NA WAGĘ ZŁOTA. BYĆ MOŻE PO WYBUDZENIU MĘŻA ZE ŚPIĄCZKI, DZIĘKI PANU, PANOM STRAŻAKOM, LEKARZOM I CAŁEMU PERSONELOWI MEDYCZNEMU. MĄŻ ODZYSKA " DRUGIE ŻYCIE" DOCENIAM TEN FAKT I RAZ JESZCZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
  WŁAŚNIE DZISIAJ WYBUDZONO MĘŻA ZE ŚPIĄCZKI. WSZYSTKO JEST DOBRZE, DZIELĘ SIĘ Z PAŃSTWEM SWOIM SZCZĘŚCIEM.

 • Link do komentarza Człowiek środa, 01 lipca 2020 13:25 napisane przez Człowiek

  Życzę zdrowia!!!! Zawał nie wybiera ani godziny ani miejsca ani osoby....

 • Link do komentarza Radek wtorek, 30 czerwca 2020 23:07 napisane przez Radek

  I kolejne dla zewo zniszczone. Co za wandalizm.

 • Link do komentarza Paulina wtorek, 30 czerwca 2020 21:41 napisane przez Paulina

  Byłam na miejscu, uważam, że obowiązkowo powinny być organizowane kursy pierwszej pomocy. Dużo gapiów, którzy nie wiedzą co robić a tylko komentują. Mam nadzieję, że Pan wyzdrowieje. A osobom, które głupio komentowały sytuację mam nadzieję, że będzie wstyd.

 • Link do komentarza Aldona wtorek, 30 czerwca 2020 21:20 napisane przez Aldona

  Byłam na miejscu,bo jechałam akurat dokładnie za tym Panem. Bardzo podobało mi się,że kilka osób podbigło i rzeczywiście chciało pomóc. Jednak byli też tacy,jak jedna Pani,która mnie strasznie oburzyła ,bo stała, oglądała i skomentowała,że Pan już nie żyje!!! Co było nieprawdą,bo puls był lekko,ale wyczuwalny! Najważniejsze, że Pan przeżył i zabrali Go do szpitala!
  Informacja do Pani,jak się nie znasz,to się nie udzielaj I nie przeszkadzaj!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane