czwartek, 02 lipca 2020 11:00

Weekendowa bezpłatna komunikacja miejska

 

Wzorem lat poprzednich, także i w tym roku przez dwa wakacyjne miesiące w soboty i niedziele autobusy MPK będą kursować bezpłatnie.

Jest to kontynuacja corocznej akcji, zachęcającej do pozostawienia samochodu w domu i skorzystania z komunikacji miejskiej w weekendy w celu dojechania na zakupy czy wydarzenia odbywające się w centrum miasta. Od 1 lipca do 31 sierpnia, we wszystkie soboty i niedziele autobusy MPK będą wozić pasażerów bezpłatnie.

Wszystkie kursy w te dni odbywać się będą według harmonogramu zamieszczonego na rozkładach jazdy, które mogą być na bieżąco aktualizowane. Przypominamy, że autobusy kursują według rozkładu wakacyjnego, a ponadto do odwołania wciąż jest zawieszona sprzedaż biletów u kierowcy.

Odpowiadając na zapytania mieszkańców w sprawie połączeń autobusowych ze Skorzęcinem i Przybrodzinem - w tym roku kursy MPK w tym kierunku nie zostaną uruchomione. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane