czwartek, 02 lipca 2020 16:59

Zderzenie dwóch aut w Czerniejewie

 

W czwartkowe popołudnie w Czerniejewie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 2 lipca, chwilę po godzinie 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Placu ks. Onufrego Kopczyńskiego doszło do bocznego zderzenia samochodu osobowego marki Renault z pojazdem marki BMW. 

Na miejsce zdarzenia przybył zastęp OSP Czerniejewo, a później także JRG Gniezno. Jednej z podróżujących osób, która wzięła udział w zdarzeniu, konieczna była pomoc zespołu ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane