piątek, 10 lipca 2020 16:41

Wpadł na chodnik i uderzył w ogrodzenie

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe popołudnie na ul. Słowackiego, gdzie auto uderzyło w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło 10 lipca, przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Toyota, jadąc od al. Reymonta w kierunku ul. Roosevelta, z nieustalonych powodów zjechał nagle na chodnik, uderzył w ogrodzenie posesji i "przeciskając" się między nim a drzewem, zatrzymał kilka metrów dalej na chodniku.

Kierujący pojazdem mężczyzna wyszedł z niego o własnych siłach, a na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył jego obrażenia. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

4 komentarzy

 • Link do komentarza tupak niedziela, 12 lipca 2020 11:19 napisane przez tupak

  Mam nadzieję, że z oc ściągnie się tyle, by naprawić szkody.

 • Link do komentarza Ewa sobota, 11 lipca 2020 23:05 napisane przez Ewa

  Dobrze, że nikogo na tym chodniku nie było!

 • Link do komentarza szofer piątek, 10 lipca 2020 22:11 napisane przez szofer

  Albo gość zasłabł, albo nie dostosował szybkości jazdy do umiejętności, albo pisał smsa? Ale tam jest szeroka ulica i niektórzy mistrzowie prują, jak na torze wyścigowym.

 • Link do komentarza Endriu piątek, 10 lipca 2020 17:38 napisane przez Endriu

  Strach chodzić po chodnikach to już taki przypadek w ciągu 2 tygodni!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane