poniedziałek, 20 lipca 2020 09:34

Szkoła i przedszkole dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera

  Artykuł sponsorowany

W Gnieźnie powstaje jedyne takie miejsce, w którym dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera za darmo otrzymają kompleksową pomoc edukacyjną i terapeutyczną.

Jest to pierwsza w Gnieźnie prywatna placówka, która swoje drzwi otwiera zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i dla dzieci które od września rozpoczynają edukację szkolną. Łączymy szkołę i przedszkole aby wszystkie dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera znalazły swoje miejsce.

Zajęcia lekcyjne przed południem prowadzone będą w małych 4-5 osobowych grupach, co pozwoli nam zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia. Po południu stawiamy na  szeroko pojętą integrację na polu artystycznym, plastycznym, muzycznym, czy sportowym.

Oprócz tego oferujemy stałą, specjalistyczną opiekę logopedyczną, psychologiczną, pedagogiczną i terapeutyczną. Zapewniamy kompleksową rehabilitację, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rozwijające umiejętności samoobsługowe, a także świetlicę czynną codziennie do godziny 20:00.

Dla dzieci niepełnosprawnych szkoła jest bezpłatna. Zainteresowani rodzice mogą skontaktować się z dyrekcją pod numerem telefonu 885-996-968 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza doktor piątek, 17 lipca 2020 07:06 napisane przez doktor

    Brawo dla organizatorów tej szkoły. To jest na prawdę bardzo potrzebny obiekt w naszym kochanym Gnieźnie a nawet w całym powiecie gnieźnieńskim !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane