czwartek, 16 lipca 2020 11:13

Brakuje krwi - akcja już w sobotę!

 

Nie ma dnia, żeby nie donoszono o różnych wypadkach mających miejsce w całym kraju. Tymczasem banki krwi w wakacje ponownie świecą pustkami.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu apeluje o oddanie krwi w najbliższym czasie. Aktualne zapotrzebowanie na krew można śledzić dla każdego miasta w Polsce za pośrednictwem serwisu krew.info/zapasy, jednak trzeba mieć świadomość iż zapasy mogą wyczerpać się w każdej chwili.

Aby oddać krew można udać się do oddziału terenowego RCKiK, mieszczącego się w Gnieźnie w szpitalu przy ulicy św. Jana 9 - budynek B - wejście od strony ul. Rybnej. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 11:00. 

W sobotę 18 lipca odbędzie się także akcja krwiodawstwa na parkingu Galerii Gniezno. W godzinach od 10:00 do 15:00 obecny będzie ambulans RCKiK, w którym będzie można podzielić się swoją krwią. Zachęcamy do udziału!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane