sobota, 18 lipca 2020 20:59

Zamknięcie drogi we wsi Dalki

 

Powiatowy Zarząd Dróg poinformował o czasowym zamknięciu przejazdu na szosie prowadzącej z Gniezna do Czerniejewa i wyznaczeniu objazdu.

Z uwagi na uszkodzenie drogi powiatowej nr 2152P w miejscowości Dalki przy posesji nr 16, gdzie wystąpiło zapadnięcie jezdni, PZD poinformował o czasowym zamknięciu drogi do czasu usunięcia tej awarii. 

W związku z tym kierowcy chcący jechać na trasie z Czerniejewa do Gniezna lub w stronę przeciwną, muszą korzystać z objazdu przez ul. Mnichowską w ul. Skrajną w kierunku Mnichowa. 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszkanka środa, 29 lipca 2020 10:39 napisane przez Mieszkanka

  Droga nadal zamknięta...już dwa tygodnie i nic się nie dzieje....Starosta sobie żarty robi z mieszkańców...na kiedy planowane są jakiekolwiek prace? droga objazdowa wąska, w coraz gorszym stanie....żenada...

 • Link do komentarza Mieszkanka środa, 22 lipca 2020 08:05 napisane przez Mieszkanka

  Czy już wiadomo jak długo będzie to trwało?

 • Link do komentarza mar poniedziałek, 20 lipca 2020 15:08 napisane przez mar

  Poniedziałek godz 15 a nikt nic nie robi - brawo ! Ktoś może wie na co czekają drogowcy ? Może na dotacje ?

 • Link do komentarza realista niedziela, 19 lipca 2020 10:18 napisane przez realista

  Znając powiat, to drogę zrobią w kolejnym tygodniu.

 • Link do komentarza mieszkaniec sobota, 18 lipca 2020 21:32 napisane przez mieszkaniec

  Jak to możliwe, ze droga za[padła się tak nagle, bez trzęsienia ziemi czy innego kataklizmu? A może tam jest ropa? A może złoża złota? A może słynne termy? Prosimy o szczegóły!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane