środa, 22 lipca 2020 07:53

Pożar busa po uderzeniu w drzewo

 
Pożar busa po uderzeniu w drzewo źródło: OSP Trzemeszno

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu doszło w nocy z wtorku na środę. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę 22 lipca około godziny 3. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze prowadzącej z Trzemeszna przez wieś Zieleń, samochód typu bus zjechał z drogi i uderzył w drzewo, po czym zaczął się palić.

Kierujący pojazdem, mimo odniesionych obrażeń, zdołał się z niego wydostać. Zadysponowane na miejsce zastępy OSP Trzemeszno i OSP Trzemżal po dotarciu zastały samochód ogarnięty płomieniami - wkrótce w działaniach wsparło ich także JRG Gniezno.

Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy poszkodowanemu, który następnie został przewieziony do szpitala. Okoliczności zdarzenia bada policja.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane