niedziela, 26 lipca 2020 14:10

Pożar w otwartym magazynie

 

W niedzielne południe służby otrzymały informację o pożarze, jaki został zauważony na terenie magazynu zlokalizowanego przy trzemeszeńskiej fabryce.

Do zdarzenia doszło 26 lipca, około godziny 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, wówczas to zauważono dym wydobywający się z magazynu wełny mineralnej, przechowywanej na wolnym powietrzu przy ul. Fabrycznej w Trzemesznie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano palące się przechowywane na placu materiały, ustawione na drewnianych paletach. Przy pomocy rozwiniętych linii gaśniczych prowadzono akcję tłumienia pożaru, a przy wsparciu zakładowych wózków widłowych udało się zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu ognia.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Artur Tiger Wiernowolski poniedziałek, 27 lipca 2020 10:43 napisane przez Artur Tiger Wiernowolski

    Ponoć wełna mineralna jest niepalna. Jeśli się paliła tzn nie spełnia norm. Tu powinien wejść prokurator oraz NIK, by sprawdzić co i jak.

  • Link do komentarza Mpo niedziela, 26 lipca 2020 14:50 napisane przez Mpo

    Ta fabryka ma dobre ubezpi

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane