czwartek, 30 lipca 2020 13:23

Przewrócona ciężarówka na drodze

 

W czwartkowy ranek na drodze wojewódzkiej nr 197 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki. 

Do zdarzenia doszło 30 lipca w godzinach rannych w miejscowości Ujazd między Sławnem a Kiszkowem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, przewożącym odpady, nie dostosował prędkości prędkości na łuku drogi i doprowadził do przewrócenia pojazdu na bok.

Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno, OSP Kłecko i OSP Dąbrówka Kościelna, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Kierujący pojazdem nie wymagał hospitalizacji. Za spowodowane zdarzenie został ukarany mandatem, a dodatkowo zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. 

Działania ograniczyły się do rozładowania materiału, który był przewożony w pojeździe, a następnie za pomocą dźwigu postawiono go z powrotem na jezdni. Na czas prowadzonych działań ruch był częściowo zablokowany lub odbywał się wahadłowo.

źródło: OSP Kłecko

1 komentarz

  • Link do komentarza Piotr czwartek, 30 lipca 2020 14:24 napisane przez Piotr

    OSP Kiszkowo znowu nie miało kierowcy?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane