poniedziałek, 03 sierpnia 2020 07:46

Zderzenie z ciężarówką w Oborze

 

W poniedziałkowy ranek na drodze wojewódzkiej nr 190 doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki.

3 sierpnia przed godziną 7 służby zostały poinformowane o wypadku, do którego miało dojść na szosie prowadzącej z Gniezna do Kłecka, tuż za Oborą. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno, które po dotarciu zastały samochód osobowy marki Mercedes po zderzeniu bocznym z ciężarówką również tej samej marki, do którego doszło na łuku drogi między Oborą a przejazdem kolejowym. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy jednej z osób podróżujących Mercedesem.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz uszkodzonego pojazdu i zepchnięciu go z drogi w celu jej udrożnienia. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany przez około pół godziny. Okoliczności zdarzenia ustali policja.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane