środa, 12 sierpnia 2020 07:46

Zamknięcie urzędów 14 sierpnia

 

W najbliższy piątek, jako dzień wyznaczony wolny od pracy, zamknięte będzie kilka instytucji na terenie Gniezna.

Piątek 14 sierpnia, w zamian za święto przypadające w sobotę 15 sierpnia, niektóre urzędy zdecydowały się wyznaczyć jako dzień wolny od pracy. W związku z tym 14 sierpnia zamknięte będą następujące instytucje (o czym informacja pojawiła się na ich stronach):

  • Urząd Miejski w Gnieźnie
  • Urząd Stanu Cywilnego
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Biura spółki Urbis

 

1 komentarz

  • Link do komentarza obywatel RP środa, 12 sierpnia 2020 07:52 napisane przez obywatel RP

    Jeszcze gdyby prywaciaze i fabryki przestrzegały kodeksu pracy to było by dobrze. Trzeba samemu walczyć o swoje prawa z nieuczciwymi pracodawcami, ktorzy nie przestrzegają praw pracowniczych. I przestanie oszukiwać państwo i płaćcie normalne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane