wtorek, 11 sierpnia 2020 12:14

Interwencja strażaków na os. Dalki

 

We wtorkowe południe służby otrzymały powiadomienie o wybuchu, do jakiego miało dojść w kotłowni budynku jednorodzinnego na Dalkach.

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia, po godzinie 11:30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o wybuchu w kotłowni budynku jednorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Jabłonowej w Gnieźnie - w jego wyniku pożar miał objąć część budynku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. Po dotarciu pierwszych z nich nie zastano oznak pożaru, a wkrótce okazało się iż faktycznie doszło do wybuchu pieca w kotłowni. Na miejscu jednak nie była konieczna akcja gaśnicza, a jedynie przewietrzenie pomieszczeń budynku. Po kilku chwilach działania strażaków zostały zakończone.

1 komentarz

  • Link do komentarza Olga wtorek, 11 sierpnia 2020 12:32 napisane przez Olga

    Co też ludziom wybucha w kotłowni w taki upał? Dogrzewają mieszkania???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane