wtorek, 11 sierpnia 2020 20:50

Wypadek na szosie między Gnieznem a Kłeckiem

 

We wtorkowy wieczór na drodze wojewódzkiej nr 190 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z nich jechały dzieci.

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia, tuż przed godziną 20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w Działyniu na skrzyżowaniu DW190 z drogą prowadzącą z Dębnicy doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z pojazdem marki Daewoo, w wyniku czego drugie z aut przewróciło się na dach. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kłecko, OSP Dębnica i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zabezpieczono rejon wypadku oraz udzielono pomocy medycznej poszkodowanym z Daewoo - kierującej oraz dwójce dzieci. Przybyły następnie zespół ratownictwa medycznego przebadał całą trójkę - pomocy wymagała tylko osoba dorosła.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane