środa, 12 sierpnia 2020 10:24

Urząd gminy w kwarantannie

 

Z uwagi na możliwy kontakt z osobą chorą część pracowników Urzędu Gminy Łubowo została objęta kwarantanną. Placówka została zamknięta do odwołania.

O sytuacji informuje Urząd Gminy w Łubowie w komunikacie umieszczonym wczoraj w późnych godzinach wieczornych. Jak w nim zawarto:Z uwagi na możliwy kontakt z osobą chorą na COVID-19 część pracowników Urzędu Gminy Łubowo została objęta kwarantanną. Wdrożone zostały procedury sanitarne, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz przywrócenie funkcjonowania jednostki. Za niedogodności przepraszamy - informuje jednostka. Urząd gminy został zamknięty do odwołania.

Zgodnie z wczorajszym komunikatem Sanepidu, z terenu powiatu gnieźnieńskiego obecnie zakażenie jest stwierdzone u dwóch osób - 38-letniego mężczyzny i 25-letniej kobiety. W kwarantannie znajdowały się 23 osoby. W razie nowych informacji z Sanepidu zostaną one opublikowane.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane