środa, 12 sierpnia 2020 10:59

Gnieźnianin utonął na Mazurach

 
Gnieźnianin utonął na Mazurach źródło: OSP Mikołajki / fot. Mateusz Klimek

Tragicznie zakończył się wyjazd jednego z mieszkańców naszego powiatu na letni wypoczynek. Mężczyzna utonął w jeziorze w Mikołajkach.

Do zdarzenia doszło we wtorek 11 sierpnia, około godziny 14:30. Wówczas to służby zostały powiadomione, że w jeziorze Tałty w Mikołajkach topi się mężczyzna. Jak informuje miejscowa OSP, do zdarzenia doszło na niestrzeżonej plaży, zlokalizowanej niedaleko hotelu.

Po dotarciu pierwszych zastępów ratowniczych rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, którą utrudniała zerowa przejrzystość wody. Ciało zostało odnalezione po pewnym czasie przez nurka kilkadziesiąt metrów od brzegu, na głębokości kilku metrów.

40-letniego mężczyzny nie udało się uratować - jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, jest to mieszkaniec Gniezna. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

1 komentarz

  • Link do komentarza Janusz czwartek, 13 sierpnia 2020 09:35 napisane przez Janusz

    Nie gnieźnianin tylko wrześnianin ,w Gnieźnie miał tylko warsztat.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane