piątek, 14 sierpnia 2020 08:10

Urząd Gminy w Łubowie powraca do pracy

 

Od poniedziałku z powrotem powinien zacząć funkcjonować Urząd Gminy w Łubowie, który został zamknięty z powodu ryzyka zakażenia jego pracowników koronawirusem.

Jak poinformował Urząd Gminy w Łubowie, planowane wznowienie działania jednostki zostało zaplanowane na poniedziałek 17 sierpnia. Będzie to możliwe w związku ze spływającymi wynikami testów na obecność koronawirusa u pracowników jednostki. 

Zakres funkcjonowania Urzędu Gminy będzie uzależniony od liczby osób, które będą mogły wrócić do pracy z uwagi na negatywny wynik testu i zakończenie kwarantanny. Wśród kilku przebadanych do tej pory osób jest Wójt Gminy Łubowo Andrzej Łozowski, którego wynik jest również negatywny. 

Wszystkie wyniki testów powinny być znane najpóźniej w najbliższą sobotę. W miniony czwartek zdezynfekowano otoczenie budynku Urzędu natomiast na dziś, tj. piątek zaplanowano dezynfekcję pomieszczeń.

1 komentarz

  • Link do komentarza Bolo piątek, 14 sierpnia 2020 14:04 napisane przez Bolo

    Po powrocie z zagranicy 14 dni kwarantanny. Po spotkaniu z osobą zakażoną 3 dni.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane